Macadamia Healing Oil Treatment

Macadamia Healing Oil Treatment je určený pre všetky typy vlasov. Prípravok pôsobí na vnútornú a vonkajšiu štruktúru vlasov. Uľahčuje každodennú úpravu vlasov, má super ľahkú formulu a obsahuje množstvo prírodných ingrediencii. Ak sa chcete postarať o svoju pokožku hlavy a vlasy komplexne, vyskúšajte Macadamia Healing Oil Treatment.

macadamia-healing-oil-treatment

Macadamia Healing Oil Treatment – účinky a vlastnosti

Ak máte suché vlasy, ktorým chýba lesk, krepovatejú a odstávajú, potom potrebujete Macadamia Healing Oil Treatment. Vďaka prípravku bude česanie a úprava vlasov oveľa rýchlejšia, ľahšia a príjemnejšia. Poviete navždy zbohom zamotávaniu vlasov. Navyše produkt vyhladzuje povrch vlasov, dodáva im prirodzený lesk a robí ich očarujúcimi. Macadamia Healing Oil Treatment má jemnú textúru, ľahko dokáže preniknúť do štruktúry vlasov a komplexne ich vyživiť. Čo je na produkte zaujímavé, obsahuje prírodný UV filter, ktorý chráni farbu vlasov pred vyblednutím.

Macadamia Healing Oil Treatment – použitie

Fľaštička Macadamia Healing Oil Treatment bola vybavená pumpičkou pre ľahšiu aplikáciu. Na ruku si nadávkujte toľko produktu, koľko sa hodí k dĺžke a hustote vlasov. Zohrejte olej v dlaniach, a potom ho naneste na rozčesané, čisté a stále vlhké vlasy. Nechajte ich voľne vyschnúť alebo použite fén. Ak chcete mať krásny, zdravý a lesklý účes, pridajte Macadamia Healing Oil Treatment do farby na vlasy alebo produktu, ktorý používate každý deň.

Macadamia Healing Oil Treatment – ingrediencie

Sú v ňom prírodné ingrediencie, ktoré sa starajú o vlasy a pokožku hlavy. Spomedzi všetkých môžeme vymenovať makadamiový a argánový olej. Prvý z nich obnovuje rozštiepené končeky, uľahčuje styling a zlepšuje kondíciu vlasov. Avšak argánový olej má antioxidačné vlastnosti, spomaľuje procesy starnutia a regeneruje poškodené vlasy. Oba oleje sú skvelé pre každodennú starostlivosť o vlasy a ich úpravu.

Macadamia Healing Oil Treatment – kde sa dá zakúpiť?

Prípravok je dostupný na webovej stránke výrobcu. Macadamia Healing Oil Treatment sa dá nájsť v internetových obchodoch s kozmetikou a doplnkami do vlasov. Často tento prípravok získate aj vo väčších drogériách a u kaderníckych veľkopredajcov. Opýtajte sa svojho kaderníka, či by vám ho nemohol objednať.

Výhody:

  • obsahuje makadamiový a argánový olej
  • ľahká aplikácia
  • ľahšia úprava, sušenie a česanie vlasov
  • chráni pred slnečným žiarením
  • chráni prirodzenú farbu pred vyblednutím
  • regeneruje rozštiepené končeky
  • stará sa o poškodené a suché vlasy

Nevýhody:

  • cena (závisí od toho, kde si vlasový olej zakúpite)
  • vôňa podobná mužskému parfumu