Davines Ol Oil

Davines Ol Oil je prípravok odporúčaný pre starostlivosť a úpravu o všetky typy vlasov. Ak máte suché alebo matné vlasy a ich natáčanie trvá celú večnosť, potom potrebujete tento olej. Ľahká aplikácia a efektívnosť robia z tohto produktu žiadanú a mnohými ženami často volenú možnosť. Aj vy sa rozhodnete pre jeho kúpu?

davines-ol-oil

Davines Ol Oil – účinky a vlastnosti

Vlasy bez lesku, náročné na úpravu a odstávajúce pramene? Ak aj vaše vlasy vyzerajú takto, potom je Davines OI Oil to, čo možno hľadáte. Produkt dodáva vlasom prirodzený lesk, vyhladzuje ich, zabraňuje krepovateniu a odstávaniu. Navyše uľahčuje rozčesávanie a styling, ale aj zabraňuje zamotávaniu vlasov. Davines OI Oil má antioxidačné vlastnosti, čo znamená, že eliminuje voľné radikály, spomaľuje procesy starnutia pokožky hlavy a zamedzuje vypadávaniu vlasov. Prípravok obsahuje silikóny, ktoré vytvárajú na povrchu vlasov ochrannú vrstvu. Takto sú vlasy chránené pred škodlivými vonkajšími faktormi, slnečným žiarením a vysúšaním, spôsobeným látkami, obsiahnutými v niektorých prípravkoch.

Davines Ol Oil – použitie

Dve alebo tri kvapky oleja naneste na vlhké vlasy. Takto vyhladíte ich štruktúru a zabránite krepovateniu a odstávaniu vlasov. Rovnaké množstvo oleja dodá účesu lesk a zregeneruje končeky. Stačí ak prípravok nanesiete na umyté a suché vlasy. Táto aplikačná metóda zjednodušuje úpravu vlasov. Každá aplikácia bude jednoduchšia s pipetou, ktorou je vybavená každá fľaštička.

Davines OI Oil – ingrediencie

Davines OI Oil obsahuje ľahké silikóny a olej roucou. Prvé ingrediencie pokrývajú vlasy ochrannou vrstvou; stále umožňujúc prenikaniu výživných látok do vnútornej štruktúry vlasov. Avšak olej roucou eliminuje voľné radikály, chráni pred škodlivými vonkajšími faktormi, regeneruje poškodené vlasy a zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov.

Davines OI Oil – kde sa dá zakúpiť?

Prípravok je ľahko dostupný – nájdete ho na internete, v kaderníckych obchodoch a veľkých drogériách. Ak chcete mať nádherné vlasy a zdravú pokožku hlavy, musíte zaplatiť vyššiu sumu za Davines OI Oil.

Výhody:

  • roucou olej
  • ľahká aplikácia
  • pekná vôňa
  • ľahko dostupný
  • regeneruje a vyživuje
  • vyhladzuje a dodáva lesk

Nevýhody:

  • na výsledky kúry sa dlho čaká
  • môže zaťažiť vlasy
  • vysoká cena za malý objem