Nanoil vlasový olej

Vlasový olej Nanoil je určený pre starostlivosť o vlasy aj pokožku hlavy. Existujú tri verzie prípravku. Preto si môžete vybrať spomedzi Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou, Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou a Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou. Každý z nich sa stará o rôzny typ vlasov. Presvedčte sa o účinkoch olejovej kúry s týmto olejom, ktorý vám ich prinesie.

olej na vlasy Nanoil

Nanoil vlasový olej – pôsobenie a vlastnosti

Vlasový olej Nanoil skrášľuje a zjemňuje vlasy. Obnovuje pramene poškodené tepelným stylingom, nevhodnými produktmi a česaním. Vlasový olej Nanoil reguluje činnosť mazových žliaz, zabraňuje masteniu korienkov, tvorbe lupín a vypadávaniu vlasov. Vyhladzuje, dodáva žiarivý lesk a krotí neposlušné vlasy, uľahčuje styling. Vlasový olej Nanoil posilňuje vlasové cibuľky a dodáva pokožke hlavy esenciálne živiny.

Nanoil vlasový olej – použitie

Vlasový olej Nanoil sa odporúča pre ženy a mužov. Dámy si môžu prípravok naniesť na mokré alebo suché pramene, pokožku hlavy alebo len na končeky vlasov niekoľkokrát do týždňa alebo do dňa. Avšak pánom prinesie rast vlasov a zabráni plešiveniu a problému s vypadávaním vlasov.

Nanoil vlasový olej – ingrediencie

Každá z troch verzii obsahuje rôzne zložky. Všetky z nich boli vybraté tak, aby ste sa mohli postarať o svoje vlasy a pokožku hlavy tým najlepším spôsobom. V Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou je: mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej, avokádový olej, olej z passion fruit a bavlníkový olej. Je tam aj: pantenol, keratín, lanolín, kerastim, baicapil, UV filter, vitamín E a hodváb. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou obsahuje: makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, olej z passion fruit a kokosový olej, ale aj: kerastim, baicapil, hodváb, vitamíny A a E a UV filter. V Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou je: borovicový olej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, olej z passion fruit, babassu olej, monoi olej a maslo cupuacu, ale aj: pantenol, kerastim, baicapil, vitamíny A a E, UV filter.

Nanoil vlasový olej – kde sa dá zakúpiť?

Vlasový olej Nanoil sa dá nájsť na internete. Môžete si ho objednať cez webovú stránku výrobcu tak, že si zvolíte počet fľaštičiek, ktorý chcete. Pri väčšom počte objednaných kusov je donáška zdarma.

Výhody:

  • ľahší styling a skrotenie neposlušných vlasov
  • stará sa o vlasy zvnútra a zvonku
  • hydratuje a vyživuje vlasy a pokožku hlavy
  • zdvojuje objem
  • všestranné použitie
  • početné prírodné ingrediencie
  • ľahko dostupný
  • dve ďalšie verzie vlasového oleja: pre vlasy so strednou a vysokou pórovitosťou

Nevýhody:

  • nie každému sa bude páčiť kombinácia dreva a skla v dizajne fľaštičky