Dove Pure Care Dry Oil

Dove Pure Care Dry Oil sa odporúča pre všetky typy vlasov. Vďaka zloženiu s makadamiovým olejom a inými prospešnými ingredienciami budú vaše vlasy hladké, jemné a plné lesku. Prezrite si tento produkt a zistite, či vám pomôže oživiť krásny vzhľad vašich vlasov. Neoľutujete to.

dove-pure-care-dry-oil

Dove Pure Care Dry Oil – účinky a vlastnosti

Máte matné, slabé a poškodené vlasy? Dove Pure Care Dry Oil im pomôže! Stačí, ak ho budete používať pravidelne a podľa inštrukcii umiestnených na balení. A aké má tento vlasový olej účinky? Prípravok hĺbkovo hydratuje pokožku hlavy a vlasové cibuľky. Chráni pramene pred slnečným žiarením, vysokou teplotou z fénu alebo žehličky, ale aj pred inými škodlivými faktormi. Dove Pure Care Dry Oil vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a zjemňuje ich. Navyše má prípravok ľahkú textúru, ľahko sa používa, nevytvára na povrchu vlasov mastnú vrstvu a nezaťažuje ich.

Dove Pure Care Dry Oil – použitie

Od polovice vlasov nadol naneste dve alebo tri pumpičky Dove Pure Care Dry Oil. Najprv si však umyte vlasy, aby ste z nich odstránili sébum, lupiny a iné prípravky. Pre ukončenie kúry vlasy vysušte fénom alebo ich nechajte voľne vyschnúť. Môžete tiež vyskúšať aj iné spôsoby použitia Dove Pure Care Dry Oil. Prípravok naneste pol hodinu pred umytím vlasov, potom ich umyte pomocou jemného šampónu. Olej tiež môžete rozotrieť na čisté a suché vlasy. Vďaka tomu budú pramene pružnejšie a hydratované. Pre zlepšenie účinkov vášho obľúbeného kondicionéru alebo masky na vlasy do neho pridajte trochu Dove Pure Care Dry Oil.

Dove Pure Care Dry Oil – ingrediencie

V Dove Pure Care Dry Oil sú rastlinné oleje: makadamiový, z granátového jablka, mandľový a slnečnicový. Každý z nich obsahuje pre vlasy a pokožku hlavy cenné vitamíny a minerály. Olej z granátového jablka má antioxidačné a regeneračné účinky, hydratuje suchú a podráždenú pokožku hlavy, chráni pred UV žiarením. Slnečnicový olej spomaľuje procesy starnutia, eliminuje voľné radikály, zlepšuje všeobecný vzhľad a stav vlasov. Ostatné dve ingrediencie v Dove Pure Care Dry Oil: makadamiový a mandľový olej, vlasy hydratujú, spevňujú a regenerujú. Starajú sa o poškodené a príliš suché pramene, ako aj o podráždenú pokožku hlavy.

Dove Pure Care Dry Oil – kde sa dá zakúpiť?

Dove Pure Care Dry Oil je dosť populárny a ľahko dostupný. Nájdete ho v drogériách, kozmetických obchodoch a kaderníctvach. Ba čo viac, môžete si ho zakúpiť aj online, na internetových aukciách a v online obchodoch s produktmi pre starostlivosť o vlasy.

Výhody:

  • ľahučká formula
  • rýchla a ľahká aplikácia
  • hydratuje, dodáva lesk a vyhladzuje vlasy
  • antioxidačné účinky
  • chráni vlasy a pokožku hlavy pred UV žiarením
  • efektívny – 100 ml/3.4 fl. oz. objem
  • ľahko dostupný

Nevýhody:

  • intenzívna a nezaujímavá vôňa