Khadi Amla

Amla je indická bylinka využívaná v medicíne a kozmetológii. Mnoho ľudí si ju váži pre jej neuveriteľné liečivé vlastnosti. Ba čo viac, túto bylinku nájdete vo vlasovom oleji Khadi. Používajte tento produkt a samy zistite, či vašim vlasom pomáha. Možno sa ukáže, že to je najlepší olej, aký ste kedy používali.

khadi-amla

Khadi Amla – účinky a vlastnosti

Spevňuje, uzdravuje, chráni a hydratuje. Takto funguje Khadi Amla. Má tento prípravok nejaké iné vlastnosti? Samozrejme, že má. Prípravok zabraňuje predčasnému šediveniu, vypadávaniu vlasov a štiepeniu končekov. Chráni vlasy pred slnečným žiarením, znečistením z prostredia, vysúšaním v dôsledku ingrediencii, obsiahnutých v niektorých šampónoch a farbách na vlasy. Okrem toho Khadi Amla dodá prameňom lesk a zjemní ich, posilní vlasové cibuľky, opraví škody, zamedzí vylučovaniu séba, urýchli rast vlasov a pomôže v boji proti lupinám. Ak máte blond vlasy, mali by ste jeho používanie obmedziť na minimum, pretože olej môže vaše vlasy stmaviť.

Khadi Amla – použitie

Nezabudnite, že pred každou aplikáciou by ste mali fľaštičku pretrepať; Khadi Amla má dosť hustú konzistenciu. Jednu čajovú lyžičku vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov. Ak chcete ešte lepšie výsledky, nechajte olej vo vlasoch pár hodín, a potom ho zmyte jemným šampónom. Khadi Amla by sa mal použiť aspoň dva alebo trikrát do týždňa. Bohužiaľ, výrobca nevybavil fľaštičku žiadnym aplikátorom. Preto osoby, ktoré ešte len začínajú svoje dobrodrúžstvo s olejovaním vlasov, môžu mať ťažkosti s používaním tohto prípravku.

Khadi Amla – ingrediencie

Khadi Amla má vynikajúce rôznorodé zloženie, plné výživných a aktívnych látok. Okrem iného obsahuje: slnečnicový olej, amla olej, bhringraj olej, neem, nagarmotha, tulsi, sezamový olej, mandľový olej a henna. Oleje sa starajú o kondíciu vlasov a pokožky hlavy, zatiaľ čo indické bylinky majú liečivé vlastnosti.

Khadi Amla – kde sa dá zakúpiť?

Je to ľahko dostupný prípravok. Môžete si ho zakúpiť online, v drogériách a v obchodoch so zdravou výživou. Najlepšie je objednať si ho na webovej stránke výrobcu. Jedna fľaštička má objem 100 ml/3.4 fl. oz.. Ak si kúpite Khadi Amla, nebudete to ľutovať – tento olej je mimoriadne efektívny. Navyše, dokonale pôsobí na všetky typy vlasov.

Výhody:

  • podporuje rast vlasov
  • zabraňuje predčasnému šediveniu
  • dodáva vlasom lesk, jemnosť a skvelú kondíciu
  • prírodné zloženie
  • regeneruje poškodené končeky

Nevýhody:

  • môže stmaviť vlasy
  • intenzívna vôňa
  • nemá pumpičku ani pipetu