John Masters Organics 100% Argan Oil

Každý vie, že argánový olej je jeden z najlepších produktov, odporúčaných pre starostlivosť o vlasy. Práve preto sa ho John Masters Organics rozhodol použiť vo svojej kozmetike. Pozrime sa, ako funguje olej s obsahom tejto cennej látky. Čo je zaujímavé, môžete ho tiež použiť aj na tvár a telo.

john-masters-organics-100-argan-oil

John Masters Organics 100% Argan Oil – účinky a vlastnosti

John Masters Organics 100% Argan Oil je určený pre všetky typy vlasov. Má hydratačné, regeneračné a vyživujúce schopnosti. Matným a príliš suchých vlasom dodá lesk, pružnosť a jemnosť. Okrem toho eliminuje voľné radikály, zabraňuje vypadávaniu vlasov a odstraňuje lupiny. Navyše posilňuje vlasové cibuľky a urýchľuje rast nových vlasov. Ak máte suché a poškodené vlasy, John Maters Organics 100% Argan Oil sa o nich dobre postará. Vlasy budú opäť jemné na dotyk, hladké a pružné. Ich úprava sa stane veľmi jednoduchou; stane sa otázkou pár minút.

John Masters Organics 100% Argan Oil – použitie

Použitie John Masters Organics 100% Argan Oil je skutočne triviálne. Stačí aplikovať len malé množstvo prípravku po celej dĺžke vlasov alebo len na končeky. Asi po hodine si vlasy a pokožku hlavy umyte svojim obľúbeným šampónom. Potom ich vysušte a upravte tak, ako to robíte každý deň. John Maters Organics 100% Argan Oil môžete tiež aplikovať len na končeky. Takto ich ochránite pred štiepením a vysúšaním. Vedeli ste, že tento prípravok je skvelým dodatkom k maskám a kondicionérom na vlasy? Zmiešajte ich dokopy a výsledky uvidíte už po prvej aplikácii.

John Masters Organics 100% Argan Oil – ingrediencie

Hlavnou ingredienciou tohto produktu je argánový olej. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny a vitamín E. Stará sa o pokožku hlavy aj o vlasy. Argánový olej má antioxidačné a omladzujúce schopnosti. Spomaľuje procesy, týkajúce sa starnutia organizmu, zamedzuje vypadávaniu vlasov, posilňuje vlasové cibuľky a predchádza tvorbe lupín. Navyše olej vyživuje pramene, hydratuje pokožku hlavy a upokojuje podráždenie.

John Masters Organics 100% Argan Oil – kde sa dá zakúpiť?

Tento prípravok hľadajte v drogériách. Dá sa tiež kúpiť aj v niektorých kaderníctvach. John Masters Organics 100% Argan Oil nie je olej, ktorý nájdete v malých obchodoch. Je dostupný na internete, na webovej stránke výrobcu a stránkach, ktoré ponúkajú kozmetiku pre starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.

Výhody:

  • argánový olej v zložení
  • stará sa o kondíciu vlasov a pokožky hlavy
  • eliminuje voľné radikály
  • spomaľuje stratu vlasov
  • vyživuje, hydratuje a zjemňuje vlasy
  • ľahká aplikácia

Nevýhody:

  • náročná kúpa
  • cena
  • malý objem