Kerastase Elixir Ulitme

Je to známy a všetkými vlasovými nadšencami často odporúčaný prípravok. Kerastase Elixir Ulitme je produkt so všeobecným využitím. Obsahuje množstvo prírodných ingrediencii, vrátane štyroch vzácnych rastlinných olejov. Aj vy si ho zamilujete?

kerastase-elixir-ulitme

Kerastase Elixir Ulitme – účinky a vlastnosti

Kerastase Elixir Ultime je olej, ktorý hĺbkovo hydratuje a stará sa o vlasy. Dodáva im zdravý lesk a robí ich jemnými na dotyk. Okrem toho, prípravok chráni pramene a pokožku hlavy pred vysokými teplotami, škodlivými vonkajšími faktormi a chemickým a mechanickým poškodením. Vďaka oleju sú vlasy vyživené, pevné a hydratované. Kerastase Elixir Ultime závisí od prírodných ingrediencii a od toho, či ste systematická.

Kerastase Elixir Ultime – použitie

Kerastase Elixir Ultime aplikujte pred stylingom. Pár kvapiek naneste na stále vlhké pramene; nezabudnite na končeky. Táto aplikačná metóda uľahčuje rozčesávanie a styling. Olej je vhodný aj pre aplikáciu už upravených vlasov. Takto im dodá pôsobivý lesk a vyhladí ich neposlušné pramienky. Kerastase Elixir Ultime je skvelý pre každodennú starostlivosť o vlasy. Jednu alebo dve pumpičky naneste na suché vlasy. Takto ich vyživíte, vyhladíte a ochránite pred škodlivým vplyvom vonkajších faktorov.

Kerastase Elixir Ultime – ingrediencie

Vo vlasovom oleji Kerastase Elixir Ultime sú štyri prírodné rastlinné oleje: kukuričný, argánový, pracaxi a kaméliový olej. Prvý z nich komplexne vyživuje vlasy a dodáva vlasovým cibuľkám množstvo vitamínov a minerálov. Argánový olej chráni pokožku hlavy pred voľnými radikálmi a vlasy pred predčasným šedivením a nadmerným vypadávaním. Tretia ingrediencie v Kerastase Elixir Ultime, pracaxi olej, posilňuje a zlepšuje odolnosť vlasových cibuliek. Avšak kaméliový olej dodáva vlasom lesk.

Kerastase Elixir Ultime – kde sa dá zakúpiť?

Kerastase Elixir Ultime je prípravok, ktorý nájdete bez námahy. Kúpite ho v drogérii a v menších obchodoch s kozmetikou. Zaujímavé je, že ho s radosťou používajú aj kaderníci. Kvôli tomu si Kerastase Elixir Ultime môžete kúpiť aj počas návštevy kaderníckeho salónu. Samozrejme, keďže je to očividné, tento prípravok sa dá kúpiť aj na internete. Musíte ho len pohľadať. V kolekcii Kerastase Elixir Ultime sú tiež oleje pre oslabené a farbené vlasy.

Výhody:

  • štyri oleje v zložení
  • vyživuje, chráni, posilňuje a dodáva lesk
  • ľahká aplikácia
  • ľahučká formula
  • pekná vôňa a farba

Nevýhody:

  • prvé účinky až po troch týždňoch
  • ak sa používa príliš často, môže zamastiť pokožku hlavy
  • vysoká cena
  • silikóny v zložení